Łupek Dachowy


O Pizarras Polska

Pizarras Polska wywodzi się z grupy producentów łupka AGP, skupiającej 75% światowej produkcji tego materiału.

Pizarras – 100% łupek dachowy

Firma Pizarras Polska wywodzi się z grupy hiszpańskich producentów łupka naturalnego AGP (Asociacion Galega de Pizarristas), skupiającej 75% światowej produkcji wysokiej jakości naturalnego łupka dachowego.

Na polskim rynku funkcjonujemy od 2009 roku. Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją łupka kamiennego. Prowadzimy sprzedaż tylko wyselekcjonowanego łupka najwyższej jakości. Dostarczyliśmy już łupek na ponad 80 tys. m²,  w tym na ponad 200 dachów.

Jakość przede wszystkim

Firma Pizarras jako jedyny dystrybutor łupka w Polsce wykonała serię badań oferowanych produktów w Polskim Centrum Badań i Certyfikacji.

Nasza firma przy współpracy ze specjalistami z Instytutu Geologii Uniwersytetu Warszawskiego stworzyła własny system kontroli oraz badania łupka dachowego. Kontrola całego procesu produkcji oraz selekcji daje nam pewność, że nasi Klienci otrzymują łupek dachowy najwyższej klasy.

 

Pobierz katalog produktów


Co oferujemy?

Oferta Pizarras powstała z myślą o wysokich oczekiwaniach naszych Klientów. Dostarczamy łupek kamienny na dach wydobywany w regionach Quiroga, Fonsagarda, Mondonedo, Valdeorras i Ortiguerra w Hiszpanii oraz łupek dachowy pozyskiwany w Nadrenii, Walii i Kanadzie.

Oferujemy łupek na pokrycia dachowe, elewacje budynków oraz do aranżacji wnętrz. Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o panele warstwowe Thermochip oraz akcesoria uzupełniające pokrycie dachowe.

Gwarantujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo techniczne i projektowe. Zapewniamy sprawną obsługę. Dokładamy wszelkich starań, aby dotrzymać ustalonych terminów.

Od początku działalności zyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów, zrealizowaliśmy dostawy łupka do wielu dużych i nieszablonowych projektów.

Nasi klienci mogą liczyć na stałą opiekę na każdym etapie realizacji inwestycji, począwszy od fazy projektowej aż do ukończenia wykonywania prac.

Pomoc w projektowaniu

Na każdym etapie inwestycji nasi Klienci mogą zasięgnąć porad specjalisty. Nasze wsparcie rozpoczyna się już na etapie projektowania. Doradzamy inwestorom i architektom jak zaprojektować poszczególne warstwy dachu, jak zaprojektować podłoże pod łupek, w jaki sposób zapewnić odpowiednią wentylację a nawet w jakich etapach powinny być prowadzone prace wykonawcze.

czytaj więcej

Obiekty w trakcie realizacji

Nasi klienci oraz wykonawcy mogą liczyć na merytoryczne wsparcie w zakresie układania łupka. Z chwilą napotkania problemu wykonawczego zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeżeli napotkanego problemu nie daje się rozwiązać telefonicznie lub mailowo nasz pracownik pojawia się na miejscu inwestycji.

czytaj więcej

Zakończenie prac dekarskich

Zakończenie prac to bardzo ważny moment dla każdego inwestora. Na tym etapie nasi klienci mogą liczyć na naszą wiedzę i skorzystać z opinii o prawidłowości wykonania pokrycia.

czytaj więcej

Wybrane opinie naszych Klientów 

Dzięki współpracy z firmą Pizarras udało mi się zrealizować już dwa budynki pokryte łupkiem naturalnym w Warszawie. Wsparcie projektowe, szkolenie wykonawcze oraz doradztwo w zakresie doboru materiału pozwoliło wzbogacić protfolio moich projektów o nietuzinkowe obiekty.

arch. Marcin Stachurski

Curabitur a leo tellus, quis elementum turpis. Curabitur est nibh, ullamcorper eu viverra ultricies. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

Jan Kowalski, Gdańsk

Donec rutrum lorem ut diam volutpat at consectetur erat sodales!

inż Ryszard Kowalski, Wrocław